INDIVIDUAL

Individuální lekce se mnou je jako koučink. Vypozoruji, jaký máte postoj, jakou máte mimiku a zvyky. Každý obličej je jedinečný a potřebuje speciální péči. Chcete si být jistá, že neuděláte chybu? Jedna lekce trvá 1 hodinu.

Naučím vás techniku, kterou budete mít na celý život. Budeme měnit špatné návyky a zakládat rituály sebepéče. Sestavím vám cviky na míru, tak, jak momentálně potřebujete, abyste mohla bezpečně cvičit doma. Provedu vás cviky tak, aby byl efekt maximální a úsilí minimální.

Opravuji postoj, věnuji se dechu, povedu vás k tomu, abyste si na sebe vždy našla čas, podíváme se na návyky a zlozvyky, které vás negativně ovlivňují a způsobují předčasné stárnutí, modifikuji cviky přímo pro vás. Dám vám tipy na péči o pleť. Chci, abyste uspěla a byla se sebou spokojená.

Při koupi ONLINE NAPLNO, budete mít lekci za zvýhodněnou cenu 1600 Kč. Maximálně 5 lekcí. Ideální jsou 4 lekce po 2-3 týdnech a poté jednu check up lekci po cca 2-3 měsích, abychom vaši ideální sestavu vyladili tak, abyste si neublížila a vše cvičila perfektně. Poté je možné následovat check up lekcí jednou za několik měsíců.

2 800 8 200 

Zrušit výběr