Simona Rydlová

Propagátorka Face Yogy u nás. Simona má za sebou 20 let v módních časopisech, věnuje se józe a meditaci. Face Yogu bere jako celoživotní nástroj jak vypadat a cítit se skvěle. Lidé ji obvykle hádají o 10 let méně. Certifikovaná lektorka u Fumiko Takatsu.

Cviky na obličejové svaly mi změnily život!

Moje nová tvář, můj nový život

Narodila jsem se v roce 1981 a jsem máma. Asi v 35 letech jsem se dostala do stadia, kdy se na mě začal projevovat čas – na čele a kolem očí se objevily drobné vrásky a koutky mi – byť zatím jen trochu – poklesly dolů. Měla jsem na výběr. Buď to nechat být, anebo si připustit, že doba, kdy se začnu zajímat o laser, botox, výplně a další výdobytky estetické medicíny, je pomalu tady. A v ten moment jsem objevila Face Yogu a postupně se ze mě stala propagátorka Face Yogy u nás. Face Yoze se věnuji 5 let, vedu lekce 4 roky a naučila jsem tuto báječnou metodu už stovky žen.

Kurz u Fumiko Takatsu

V tu dobu jsem se už 15 let věnovala józe, meditaci a Ayurvédě. Face Yoga pro mě znamenala přirozený vývoj. Je to tak jednoduchá a geniální metoda, že mě okamžitě nadchla. Po vyzkoušení jsem cvikům na obličej totálně propadla a začala se jim věnovat profesionálně. Absolvovala jsem kurz vedený Fumiko Takatsu, která Face Yoga Method založila, a stala jsem se certifikovanou lektorkou. Mimochodem, Fumiko je ročník 68, ale vypadá tak mladě, že její věk nemáte šanci uhádnout. I mě lidé tipují méně. Mám ráda věci ve svých rukách a tato metoda je skvělý doživotní nástroj, jak vypadat a cítit se skvěle.

Rozvod a jak mi pomohla Face Yoga

Obličejová jóga mi přišla do života, když jsem procházela těžkým životním obdobím, rozvodem. Byla jsem unavená, frustrovaná a zklamaná. To všechno se na tváři objeví. Díky Face Yoze se mi opět vlila krev do tváře a s tím, jak se měnil můj obličej, jsem se začala měnit i já. Začala jsem se víc usmívat a zvýšilo se mi sebevědomí. A okolí na mě začalo reagovat jinak. Vlídněji, otevřeněji. Tak, jaká jsem byla já.

Váš pocit je nejdůležitější

Celý život jsem obklopená ženami. Od 15 let jsem pracovala a cestovala jako modelka, mám za sebou přes 15 let práce v módních a lifestylových časopisech. Krása je kult, modla a často i nástroj. Přesto se teď cítím líp než ve dvaceti. Nejen, že moje tvář vypadá lépe, jsem otevřenější, veselejší, mám se raději. A to je něco, čeho si cením nejvíce, protože ten pocit je nejdůležitější. Vím to, protože sama jsem se ne vždy cítila krásná. Je to tady, čeká to na vás, stačí to uchopit. Vezměte svůj obličej a život do svých rukou. Těším se na vás a na vaše krásné tváře.

Vaše Simona Rydlová

P. S. Ráda vás poznám, vaše příběhy mě zajímají. Napište mi mail nebo na Facebook.

Vyzkoušejte si cviky zdarma

Zadejte svůj e-mail a my Vám zašleme mini e-book s 5 cviky zdarma