Face Yoga jako dárek

Až si budete lámat hlavu, co komu letos nadělit, darujte online program obličejové jógy. Nejen, že bude obdarovaná nebo obdarovaný krásnější, ale i spokojenější. A to vždycky stojí za to.

Před pár lety, když jsem s Face Yogou začínala, byla to pro lidi spíš taková legrační exhibice. „Ukaž mi něco.“ říkali mi. Vyplazovat jazyk a kulit očima bylo buď neslušné nebo vulgární. Teď už je to jiné, co se obličejová jóga dostává do mainstreamu a je čím dál víc lidí, kteří o sebe chtějí pečovat co nejpřirozenějším způsobem. Pořád nemusíme vyplazovat jazyk na veřejnosti, to je jasný, ale už to není taková výstřednost. Face Yoga se vnímá jako nástroj, kdy se můžeme zbavit vrásek, druhé brady, zpevnit kontury a vyrýsovat čelistní linii. Můžeme si ulevit od bolesti kolem čelistního svalu, přestat skřípat zuby, vyrovnat asymetrii nebo ubrat pár let. Obličejová jóga je vnímána jako nástroj sebepéče, jak se věnovat sama sobě, dotknout se tak intimní a emoční části těla, jako je obličej a u toho si ho „vysochat“, jak potřebujeme. A klidně si u toho vyplázneme jazyk.

Jazyk je totiž nesmírně podceňovaný sval. Když je jazyk funkční a silný, podrží pozici hlavy na páteři, aby se nevytahovala dopředu, povolí čelist, chrání zuby před obroušením a podpoří kontury obličeje a krku. Pomůže nám to s vyjadřováním a celkovým držením těla. Takhle moc je jazyk důležitý. A partner nebo partnerka to také ocení. Ale o tom někdy jindy.. Spíš jsem tím chtěla říct, že Face Yoga má mimo mladistvý vzhled mnohem víc benefitů, které nejsou na první pohled vidět. Je to práce s částí těla, která je tak důležitá, nikdy ji nezakryjeme a tak málo se jí věnujeme.

Jaký program pro koho vybrat? Kdo co ocení a jak to funguje. Zkusím udělat praktický návod. Ve všech online programech je zrcadlový software, to znamená, že se uvidíte vedle mě, jako bychom seděli vedle sebe a můžete opravit chyby, na které ve videích upozorňuji. To považuji za naprosto stěžejní. Pak veškerá videa netrvají déle než 10-15 minut, to znamená, že je to denně udržitelný čas. A také všechny online programy máte navždy. Protože gravitace je holt neúprosná..

Dárek pro partnerku nebo maminku
Online program NAPLNO je to nejkomplexnější, co jsem zatím z online programů vytvořila. Také je to zdaleka nejprodávanější kurz. Je tam skoro 60 cviků na celý obličej a krk, systematicky rozděleno. Videa jsou na cca 10 minut, takže se to dá zvládnout i s malými dětmi. Krok za krokem budeme společně pracovat na čele, očích, tvářích, nosoretkách, rtech a čelisti a krku. Online NAPLNO budete mít navždy a můžete ho jet stále dokola, nebo po čase jít na preferovanou část obličeje a zaměřit se na ni. Je tam tolik cviků, že vás to věřím, nepřestane bavit nikdy.

Dárek pro kamarádku
Pokud má kamarádka ráda legraci a nějak cvičí, tak pro ni bude pravý nadupaný online program FACE LIFT. Jsou tady ty nejefektivnější liftingové cviky. Jsou trochu náročnější, takže je dobré, když se svým tělem alespoň trochu pracuje. Program je na 3 týdny, ale budete ho mít také navždy. Takže liftingu forever zdar! Joo, jazyk se tam vyplazuje dost)

Dárek pro tchýni
Kdo by po padesátce neřešil druhou bradu a povadlé spodní tváře, že? Součástí online programu TVÁŘE, KRK A ČELIST, jsou i cviky na upravení postoje a na krční páteř. Druhá brada totiž vždy souvisí se špatným postojem nebo sedavým zaměstnáním. Cvičit jen obličej by pro změnu nestačilo. Program je na 3 týdny, máte ovšem navždy a cena je super milá, kurz stojí 1628 Kč.

Dárek pro tu, která má starosti
Vrásky na čele jsou vždy spojené se starostmi, nedostatečným spánkem a přehnanou kritikou. Jak já to znám. Vráska mezi obočí je moje slabé místo a důvod, proč jsem s Face Yogou před lety začala. Proto jsem vytvořila online program ČELO A OČI. Starosti sice občas mám, ale taky můj oblíbený cvik „starosti pryč“, po kterém jako bych měla vymazané nejenom čelo, ale i hlavu. Cena je stejně bezstarostná, kurz stojí 1628 Kč, budete si u něj hodně masírovat hlavu, čelo a můžeme to společně dělat online navždy:)

Dárek pro sebe
Taky si nadělujete dárky sama pro sebe? Já jo. Dokonce, když moje děti ještě věřili na Jéžiška, tak jsem si dárek koupila, zabalila, tajně bleskurychle přesunula pod stromeček a pak překvapeně rozbalila. To bylo radosti . Teď už to tak kamuflovat nemusím, můj syn už mi sám kupuje dárky, ale i já si ráda nadělím, po čem nějakou dobu toužím.
Online program NAPLNO + Individuální lekce jsou to nejlepší, co můžete mít. Online program budete mít navždy a na individuálních lekcích probereme a zapracujeme na tom, co budete aktuálně pokračovat. Jako NAPLNO klientka, budete mít individuální lekce o 1100 Kč levnější. Více než polovina žen, se kterými pracuji, to právě takto kombinuje.

Takže, kdo tady byl nejhodnější?

Budu se těšit na vaši krásnou a spokojenou tvář.

Klidné svátky Vám i Vaši rodině přeji

Simona