ČELO, OČI, TVÁŘE, NEBO FACE LIFT?

ČELO, OČI, TVÁŘE, NEBO FACE LIFT?

NOVÉ ONLINE PRORGAMY PŘESNĚ PODLE TOHO, CO POTŘEBUJETE

Mám pro vás novinku. Chtěli jste online programy přesně na vaše potřeby, máte je mít. A ještě k tomu jeden, můj oblíbený nadupaný program Face lift.

Když jsem stavěla online program NAPLNO, chtěla jsem, aby to bylo velmi jednoduché. Přehledné, efektivní a jasné uživatelsky. Zároveň mám ráda dobré výsledky, takže je to celkem makačka, aby tam ty výsledky opravdu byly Postavila jsem program na všechny typy obličejů, pro jakýkoliv věk. A vy ho milujete, opravdu funguje a denně mi posíláte krásné zprávy. Tohle je pro mě motivace a hnací motor. Jsem vám za to neskutečně vděčná.

Slýchávala jsem od vás, že chcete řešit jen vrásky na čele nebo naopak jen povadlé tváře a čelistní linii. Vytvořila jsem tak tři kratší programy, které se zaměřují na specifické požadavky. Jsou kratší a levnější než online NAPLNO, takže pokud chcete Face Yogu zkusit nebo máte specifické partie k řešení, tohle je dobrá volba.

Online ČELO A OČI je program pro ty, které chtějí řešit primárně vrásky na čele horizontální, mračivku mezi obočí, povadlá horní víčka, asymetrii obočí, vrásky kolem očí a kruhy pod očima. Je tam 21 videí. Každé trvá do 15 minut. Máte k programu neomezený přístup a součástí je zrcadlový software, bez kterého by žádný online program nefungoval tak, jak má. Jako bonus jsem vám natočila tejpování čela pro ještě lepší výsledek. Tejping používám jako doplněk, když potřebuji víc uvolnit svaly na čele. Vrásky na čele jsou totiž svalová tenze. To znamená, že na čele je primární svaly uvolňovat. Někdy s tejpou mezi obočí spím a nebo když mám před sebou dlouhou cestu v autě a nechci se celou cestu mračit do slunce, zatejpuji si na cestu čelo.

Online TVÁŘE, KRK A ČELO naopak řeší spodní část obličeje a krku. Věnujeme se zvednutí tváří, vyrovnání asymetrie koutků rtů, posílením spodních tváří, vyhlazení čelistní linie, druhé bradě a krku bez vrásek. Když chceme měnit cokoliv ve spodní části obličeje, vždy to souvisí s postojem. Dokud budete mít předsazenou hlavu a shrbená záda, druhé brady se nezbavíte. Součástí jsou tedy i cviky na upravení postoje. 21 videí bez omezení vás provede krok za krokem k pevným tvářím a labutí šíji. Jako bonus jsem pro vás připravila moje oblíbené baňkování obličeje. Baňku ráda používám občas večer pro podporu lymfy, prokrvení a tvarování obličeje.

Jako třešinku na dortu jsem pro vás dala dohromady nejefektivnější cviky z Face Yogy do online FACE LIFT. Je to nadupaný program, kde je také 21 cviků. Velmi efektivních se zaměření na celkový lifting obličeje. Jsou tam trochu těžší cviky, takže je vhodný pro ty, kdo chce přirozený lifting a s obličejem už dřív trošku pracoval a nebo je zvyklý celkově cvičit a své tělo ovládá. Jsou tam cviky, které mají okamžitý efekt a ráda je cvičím ráno, abych se připravila na svůj den. Je to velký rozdíl, když si před schůzkou zacvičím, nebo ne. Když si zacvičím, jsem vypnutější, sebevědomější, mám víc pohyblivý obličej, zároveň se mi nekrčí oči a čelo. Mám otevřenější pohled a zářivou pleť. Jako bonusové video jsem vám natočila vaši velmi oblíbenou masáž obličeje při aplikaci krému. Aplikace krému je pro mě totiž taková jistota. Udělám ji minimálně dvakrát denně, přes to nejede vlak. A když už ji dělám, namasíruji si u toho obličej, uvolním zatuhlé svaly a liftingovými technikami si obličej zvednu. Když nedělám ten den z Face Yogy nic, tak tohle vždy. Zabere to tak 3 minuty a pocit potom je k nezaplacení.

Budu se těšit na vaše dojmy a progres. Dejte mi vědět, jak vám programy vyhovují.

S láskou

Simona